gourmet chocolate bars
641 results
for “gourmet chocolate bars”$3.79($1.18/ounce)
Highly rated
$6.39($1.01/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.69($1.19/ounce)
Recommendations for you
- $4.39($2.09/ounce)Save 10% on select Hu chocolate candy4.7 out of 5 stars with 391 ratings
- $4.39($2.09/ounce)Save 10% on select Hu chocolate candy4.6 out of 5 stars with 405 ratings
$3.69($1.19/ounce)
$6.39($1.88/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.19($0.75/ounce)
$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy
SNAP EBT eligible
Related deals
- $3.19($0.91/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.7 out of 5 stars with 724 ratings
- $3.19($0.73/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.8 out of 5 stars with 1949 ratings
- $3.19($0.75/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.8 out of 5 stars with 2694 ratings
- $3.19($0.91/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.7 out of 5 stars with 764 ratings
- $5.99($0.59/ounce)Buy 1, get 1 50% off select candy4.8 out of 5 stars with 791 ratings
- $5.99($0.59/ounce)Buy 1, get 1 50% off select candy4.8 out of 5 stars with 667 ratings
- $3.19($0.80/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.7 out of 5 stars with 184 ratings
- $15.79($0.53/ounce)Buy 1, get 1 50% off Reese's assorted candy bag4.9 out of 5 stars with 7 ratings
- $27.99 - $62.99reg $39.99 - $74.99 Sale1 out of 5 stars with 1 ratings
- $54.99($2.34/ounce)reg $57.99 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
- $63.99($2.01/ounce)reg $77.99 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
$3.19($0.80/ounce)
$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy
$4.39($2.09/ounce)
Save 10% on select Hu chocolate candy
SNAP EBT eligible
$9.99($0.98/ounce)
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $3.19($0.91/ounce)$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy4.7 out of 5 stars with 724 ratings
$3.79($1.18/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.69($1.63/ounce)
$3.69($1.19/ounce)
Sponsored
$9.99($0.51/ounce)
$3.19($0.73/ounce)
$2.19 price on select Hershey's & Cadbury candy
SNAP EBT eligible
$4.99($0.46/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.99($0.44/ounce)
$4.99($0.44/ounce)