cinnamon rice krispies
304 results
for “cinnamon rice krispies”SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
$5.29($0.43/ounce)
Buy 2 for $9 select Kellogg's cereal
Rice KrispiesNew at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- $9.49 - $26.49Get a coupon, $10 off a $20 purchase with a flu shot3.8 out of 5 stars with 419 ratings
- $3.99($0.61/ounce)reg $4.29 Sale4.5 out of 5 stars with 370 ratings
- $6.99 - $10.49Get a coupon, $10 off a $20 purchase with a flu shot4.7 out of 5 stars with 942 ratings
- $8.59($0.21/count)Get a coupon, $10 off a $20 purchase with a flu shot4.7 out of 5 stars with 1710 ratings
- $17.79($0.30/count)Get a coupon, $10 off a $20 purchase with a flu shot4.8 out of 5 stars with 261 ratings
Bestseller
$5.29($0.28/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
Bestseller
$5.29($0.28/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$5.19($0.46/ounce)
Related deals
- Highly rated$2.79 - $7.59Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars on select items4.6 out of 5 stars with 4103 ratings
- Highly rated$3.19($0.36/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.6 out of 5 stars with 5046 ratings
- $6.49 - $18.29Select items on sale4.6 out of 5 stars with 659 ratings
- $6.99($0.69/ounce)Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks4.7 out of 5 stars with 544 ratings
- $7.99($0.94/ounce)Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks4.4 out of 5 stars with 198 ratings
- $3.19($0.44/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.8 out of 5 stars with 1913 ratings
- $3.99($0.61/ounce)reg $4.29 Sale4.7 out of 5 stars with 1393 ratings
- $5.19($0.34/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.7 out of 5 stars with 558 ratings
- Highly rated$5.19($0.34/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.7 out of 5 stars with 407 ratings
- $6.99($0.82/ounce)Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks4.6 out of 5 stars with 244 ratings
- $3.59($0.53/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.7 out of 5 stars with 1774 ratings
- $6.99($0.52/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks4.8 out of 5 stars with 417 ratings
- $3.59($0.53/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.6 out of 5 stars with 945 ratings
- Highly rated$3.19($0.36/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.6 out of 5 stars with 1117 ratings
- $7.99($0.52/ounce)Buy 1, get 1 25% off Good & Gather™ whole grain bars4.4 out of 5 stars with 1640 ratings
- $5.79($0.40/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks4.4 out of 5 stars with 513 ratings
- $3.19($0.44/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.8 out of 5 stars with 1483 ratings
- $5.19($0.34/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.8 out of 5 stars with 244 ratings
- $5.19($0.35/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.5 out of 5 stars with 392 ratings
- $3.99($0.56/ounce)reg $4.29 Sale4.6 out of 5 stars with 665 ratings
- $5.19($0.34/ounce)Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars4.6 out of 5 stars with 467 ratings
- Highly rated$5.79($0.32/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks4.5 out of 5 stars with 4608 ratings
- $7.99($0.52/ounce)Buy 1, get 1 25% off Good & Gather™ whole grain bars4.4 out of 5 stars with 983 ratings
- $3.19($0.44/ounce)Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars4.5 out of 5 stars with 1309 ratings
Highly rated
$2.99($0.25/ounce)
Select items on sale
Highly rated
$2.99($0.28/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$5.29($0.29/ounce)
Buy 2 for $9 select Kellogg's cereal
SNAP EBT eligible
Highly rated
$2.99($0.34/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.4 out of 5 stars with 126 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.5 out of 5 stars with 557 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 815 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.7 out of 5 stars with 316 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 1330 ratings
- $6.99($0.47/ounce)Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks4.6 out of 5 stars with 929 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.4 out of 5 stars with 804 ratings
Highly rated
Highly rated
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
Sponsored
SNAP EBT eligible
$5.19($0.42/ounce)
$5.29($0.28/ounce)
Highly rated
$5.29($0.29/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
Highly rated
SNAP EBT eligible
Highly rated
SNAP EBT eligible
$5.19($0.43/ounce)