chickpea rice
478 results
for “chickpea rice”$2.49($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Recommendations for you
- $2.99($0.37/ounce)reg $3.49 Sale4.6 out of 5 stars with 1062 ratings
- $2.99($0.37/ounce)reg $3.49 Sale4.6 out of 5 stars with 886 ratings
Related deals
- $2.69($0.17/ounce)Buy 2 for $4 Barilla lasagna pasta4.8 out of 5 stars with 514 ratings
- $2.99($0.37/ounce)reg $3.49 Sale4.6 out of 5 stars with 886 ratings
- $2.69($0.30/ounce)Buy 2 for $4 Barilla lasagna pasta4.2 out of 5 stars with 196 ratings
- $8.99($0.56/ounce)reg $10.59 Sale4.8 out of 5 stars with 25 ratings
- $2.99($0.30/ounce)reg $3.49 Sale5 out of 5 stars with 33 ratings
- $41.53reg $46.43 Sale4 out of 5 stars with 1 ratings
- $65.49($0.68/ounce)reg $68.99 Sale4.8 out of 5 stars with 491 ratings
- $56.49($0.94/ounce)reg $59.49 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
- $70.99($0.49/ounce)reg $74.99 Sale4.4 out of 5 stars with 14 ratings
- $34.49($0.54/ounce)reg $36.49 Sale4.8 out of 5 stars with 15 ratings
- $2.99($0.30/ounce)reg $3.49 Sale4.9 out of 5 stars with 34 ratings
- $64.99($0.34/ounce)reg $68.99 Sale4.9 out of 5 stars with 14 ratings
$3.39($0.62/ounce)
Highly rated
$1.89($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$1.49($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
- $2.69($0.17/ounce)Buy 2 for $4 Barilla lasagna pasta4.8 out of 5 stars with 514 ratings
- $2.69($0.30/ounce)Buy 2 for $4 Barilla lasagna pasta4.2 out of 5 stars with 196 ratings
$2.99($0.37/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Bestseller
$3.49($0.11/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$3.59($0.04/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$1.89($0.06/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Sponsored
Highly rated
$4.29($0.13/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$4.99($0.17/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$2.49($0.28/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$2.29($0.27/ounce)
$1.39($0.10/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$1.49($1.06/ounce)
PringlesNew at target
SNAP EBT eligible