100 calories snack packs
798 results
for “100 calories snack packs”$9.89($0.77/ounce)
Highly rated
$5.99($0.44/ounce)
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$6.99($1.40/ounce)
Recommendations for you
- $10.29($0.72/ounce)reg $10.99 Sale4.6 out of 5 stars with 617 ratings
- $8.49($0.77/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.7 out of 5 stars with 1424 ratings
$64.49($7.90/ounce)
reg $67.99
Sale
$8.49($0.77/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals
Annie'sOnly at target
SNAP EBT eligible
Related deals
- $10.29($0.57/ounce)reg $10.99 Sale4.7 out of 5 stars with 121 ratings
- $6.19($0.62/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.6 out of 5 stars with 717 ratings
- $10.29($0.59/ounce)reg $10.99 Sale4.7 out of 5 stars with 504 ratings
- $6.19($0.62/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.6 out of 5 stars with 625 ratings
- $10.29 - $20.99Select items on sale4.7 out of 5 stars with 1076 ratings
- Highly rated$6.19($0.88/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.8 out of 5 stars with 333 ratings
- $10.29 - $20.99Select items on sale4.7 out of 5 stars with 582 ratings
- $10.29($0.57/ounce)reg $10.99 Sale4 out of 5 stars with 40 ratings
- $10.29($1.10/ounce)reg $10.99 Sale4.4 out of 5 stars with 65 ratings
- $9.99($2.08/ounce)Buy 1, get 1 25% off Legendary protein chips4.2 out of 5 stars with 152 ratings
- $10.29($1.14/ounce)reg $10.99 Sale4.6 out of 5 stars with 26 ratings
- $9.99($2.08/ounce)Buy 1, get 1 25% off Legendary protein chips4.4 out of 5 stars with 210 ratings
- $9.99($2.08/ounce)Buy 1, get 1 25% off Legendary protein chips4.2 out of 5 stars with 204 ratings
- $9.99($2.08/ounce)Buy 1, get 1 25% off Legendary protein chips4.1 out of 5 stars with 222 ratings
- $10.29($0.69/ounce)reg $10.99 Sale4.5 out of 5 stars with 29 ratings
- Highly rated$6.19($0.83/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 327 ratings
- Highly rated$6.19($0.62/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.6 out of 5 stars with 257 ratings
- Highly rated$6.19($0.62/ounce)Buy 2 for $11 select snacks+ 1 deal4.7 out of 5 stars with 250 ratings
$11.99($0.65/ounce)
$9.49($8.63/ounce)
$3.49($0.78/ounce)
Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes
SNAP EBT eligible
$20.99($0.51/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
Sponsored
Trending now
$3.49($0.48/ounce)
Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes
SNAP EBT eligible
$10.29($0.61/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$4.69($0.78/ounce)
Sponsored
$3.49($0.54/ounce)
Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes
SNAP EBT eligible
$10.29($0.57/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$10.59($0.85/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$6.99($0.87/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
$7.89($0.50/ounce)
$6.39($0.64/ounce)