100 cal snacks
347 results
for “100 cal snacks”$10.59($0.85/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.49($0.77/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals
Annie'sOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$7.89($0.50/ounce)
$6.99($1.40/ounce)
Recommendations for you
- $8.49($0.77/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.7 out of 5 stars with 1424 ratings
Highly rated
$6.59($0.62/ounce)
SNAP EBT eligible
$11.99($0.65/ounce)
Bestseller
$3.79($0.95/ounce)
$3.99($0.75/ounce)
SNAP EBT eligible
Related deals
- Highly rated$6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.7 out of 5 stars with 2845 ratings
- $4.99($0.67/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.6 out of 5 stars with 953 ratings
- $7.99($0.95/ounce)Buy 1, get 1 30% off select MadeGood snacks3.7 out of 5 stars with 546 ratings
- Highly rated$8.49($0.71/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.6 out of 5 stars with 870 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.3 out of 5 stars with 1634 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.7 out of 5 stars with 1203 ratings
- $4.99($0.67/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.4 out of 5 stars with 121 ratings
- $8.49($0.79/ounce)Buy 1, get 1 30% off select Annie's boxed meals4.6 out of 5 stars with 44 ratings
- $6.29($0.33/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.7 out of 5 stars with 295 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.2 out of 5 stars with 15 ratings
- $3.99($0.95/ounce)reg $4.99 Sale4.4 out of 5 stars with 30 ratings
- $8.49($1.31/ounce)Buy 1, get 1 25% off Simple Mills crackers & cookies3.9 out of 5 stars with 14 ratings
- $6.29($0.30/ounce)Buy 2 for $10 select Cheez-It crackers4.2 out of 5 stars with 234 ratings
- $6.49($1.01/ounce)reg $7.49 Sale4.2 out of 5 stars with 14 ratings
- $3.69($0.34/ounce)was $4.19 New lower priceBuy 2 for $7 select Club snacks4.2 out of 5 stars with 36 ratings
- $38.99($1.86/ounce)reg $40.99 Sale5 out of 5 stars with 1 ratings
$3.49($0.78/ounce)
Highly rated
$7.59($0.30/ounce)
Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars on select items
SNAP EBT eligible
$3.49($0.54/ounce)
Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes
SNAP EBT eligible
Highly rated
$5.19($0.34/ounce)
Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars
Sponsored
Trending now
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.4 out of 5 stars with 126 ratings
- $3.99($0.75/ounce)reg $4.99 Sale4.5 out of 5 stars with 2275 ratings
- $3.99($0.75/ounce)reg $4.99 Sale4.3 out of 5 stars with 57 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.5 out of 5 stars with 555 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 815 ratings
- $8.49($1.52/ounce)reg $9.99 Sale4.7 out of 5 stars with 316 ratings
- $3.99($0.45/ounce)Buy 2 for $7 select BelVita snacks4.8 out of 5 stars with 1329 ratings
$2.89 - $19.99
Highly rated
$5.19($0.34/ounce)
Buy 2 for $9 select Quaker chewy granola bars on select items
SNAP EBT eligible
$16.99($0.69/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.49($1.52/ounce)
reg $9.99
Sale
Sponsored
$6.79($1.13/ounce)
SNAP EBT eligible
$4.19($0.50/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.79($1.13/ounce)
SNAP EBT eligible
$6.19($0.81/ounce)
Select items on sale
SNAP EBT eligible
$3.99($0.45/ounce)
Buy 2 for $7 select BelVita snacks
SNAP EBT eligible
Highly rated
$9.29($0.35/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.49($0.48/ounce)
Buy 2 for $6 select Quaker rice cakes
SNAP EBT eligible