individually packaged snacks
425 results
for “individually packaged snacks”$3.99($0.53/ounce)
Buy 2 for $6 select snacks
SNAP EBT eligible
Bestseller
$3.79($0.89/ounce)
was $4.29
New lower price
SNAP EBT eligible
$13.59($0.81/ounce)
$10.99
Favorite DayOnly at target
SNAP EBT eligible
Highly rated
$2.99($0.37/ounce)
$2.99($0.37/ounce)
SNAP EBT eligible
Highly rated
Sponsored