class snacks
2,476 results
for “class snacks”$2.49($0.83/ounce)
$2.19($0.40/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
SNAP EBT eligible
$2.39($0.43/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
SNAP EBT eligible
$20.99($0.53/ounce)
SNAP EBT eligible
$20.99($0.53/ounce)
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
$10.59($1.18/ounce)
was $11.99
New lower price
$2.69($1.20/ounce)
SNAP EBT eligible
$5.69($0.61/ounce)
Save 15% on select Utz snacks - 10ct
SNAP EBT eligible
$4.89($0.61/ounce)
SNAP EBT eligible
$3.49
Lower price on select items
SNAP EBT eligible
Sponsored
Highly rated
SNAP EBT eligible
$2.39($0.43/ounce)
Buy 3 for $6 select Pringles chips
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
Sponsored