apple snacks
6,234 results
for “apple snacks”Highly rated
$5.79($0.39/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select Nature Valley snacks
SNAP EBT eligible
$7.99($0.92/ounce)
$3.19($0.44/ounce)
Buy 2 for $5 select Nature Valley snack bars
$26.49($1.25/ounce)
$8.99($2.25/count)
Buy 1, get 1 30% off select protein bars
$26.49($14.48/ounce)
$13.69($0.81/ounce)
$27.99($1.17/ounce)
was $29.99
New lower price
SNAP EBT eligible
$4.99($0.71/ounce)
SNAP EBT eligible
$8.99($1.59/ounce)
Buy 1, get 1 30% off select protein bars
$6.99($0.99/ounce)
$10.59($1.07/ounce)
Buy 1, get 1 25% off select ALOHA protein bars
$9.49($1.16/ounce)
SNAP EBT eligible
$7.99($0.47/ounce)
reg $9.99
Sale
Sponsored
$3.99($0.61/ounce)
reg $4.29
Sale
SNAP EBT eligible
$1.00($0.91/ounce)
Sponsored