apple produce
$24.30($0.19/ounce)
Value Bundle
$25.58 when purchased separately
$31.99($1.26/ounce)
reg $33.99
Sale
$3.79
Good & GatherOnly at target
SNAP EBT eligible
$46.99($0.84/ounce)
reg $47.99
Sale
$0.99($0.31/ounce)
SNAP EBT eligible
$0.99($0.31/ounce)
Sponsored